|kontakt@revent.com.pl
Revent Biuro Projektowe

xKARIERAx

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek inżynieria środowiska
  • biegła obsługa programu AutoCad, Norma PRO
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole wielobranżowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość programów projektowych do projektowania instalacji co, wentylacji

Obowiązki:

  • opracowanie dokumentacji technicznej pod kierunkiem i nadzorem projektanta
  • wykonywanie rysunków wg. szkiców dostarczonych przez projektantów
  • dokonywanie pomiarów i wizji lokalnych w terenie
  • udział w spotkaniach koordynacyjnych
  • wykonywanie czynności pomocniczych w tym związanych ze składaniem projektu do wysyłki do klienta lub podwykonawcy

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz udział w projektowaniu ciekawych, prestiżowych realizacji.

KONTAKT

REVENT
Bydgoska 90/4
87-100 Toruń

TEL.
604 414 893

MAIL
biuro@revent.com.pl